Uponor Minitec comfort cső 9,9×1,1/120 fm/tekercs (1063288)
CIKKSZÁM: UPO-1063288
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Uponor Minitec comfort cső 9.9×1.1/120 fm/tekercs (1063288)
Uponor Minitec Comfort: Ahol a vékony cső is hatalmas kényelmet rejt!
Az UPONOR MINITEC COMFORT CSŐ 9.9×1.1 a modern felületfűtési rendszerek szíve, amely egyesíti a kiváló minőséget, a megbízhatóságot és a hosszú távú kényelmet.
Az UPONOR MINITEC COMFORT CSŐ 9.9×1.1 a modern felületfűtési rendszerek szíve, amely egyesíti a kiváló minőséget, a megbízhatóságot és a hosszú távú kényelmet.
Pe-Xa anyagának köszönhetően rugalmas, mégis strapabíró, így tökéletes választás mind hideg, mind meleg víz szállítására, akár 70 °C maximális hőmérsékleten és 6 bar üzemi nyomáson is. A 120 fm-es tekercsben található könnyű, mindössze 0,2 kg/m súlyú cső gyorsan és egyszerűen telepíthető, így időt és energiát takarít meg a szerelés során.
Az Uponor márkanév garanciát jelent a minőségre, így biztos lehet benne, hogy otthonában mindig kellemes hőmérséklet uralkodik majd.
Válassza a Minitec Comfortot, és tapasztalja meg, hogyan válhat a vékony csőből nagyfokú élmény minden nap!
- padlófűtés és padlóhűtés
- Nedves rendszerű padlófűtés
- Lakossági és ipari megoldások
- Kompatibilis aljzatkiegyenlítővel használandó
Max. tervezési hőmérséklet: 90°C
Üzemzavar esetén: 100°C
Tervezési nyomás: 6bar 70°C-on
Tűzvédelmi osztály: E osztály a DIN EN 13501-1 alapján
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Uponor |
| Átmérő | 9,9 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Hideg, meleg vizre |
| Hosszúság | 120 fm |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Anyaga | Pe-Xa |


