Uponor Minitec comfort cső 9,9×1,1/240 fm/ tekercs (1063289)
CIKKSZÁM: UPO-1063289
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 7 990 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Uponor Minitec comfort cső 9.9×1.1/240 fm/ tekercs (1063289)
UPONOR MINITEC COMFORT – Hajlítsd a kényelmet a jövő otthonához!
Az UPONOR MINITEC COMFORT CSŐ 9.9×1.1, (240fm/tekercs) a csúcstechnológia és a megbízhatóság találkozása, amely új dimenziót nyit a felületfűtésben. Pe-Xa anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a magas hőmérsékletnek (akár 70 °C-ig) és a nyomásnak (max. 6 bar), így hideg és meleg vízhez egyaránt tökéletesen alkalmas.
Az UPONOR MINITEC COMFORT CSŐ 9.9×1.1, (240fm/tekercs) a csúcstechnológia és a megbízhatóság találkozása, amely új dimenziót nyit a felületfűtésben. Pe-Xa anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a magas hőmérsékletnek (akár 70 °C-ig) és a nyomásnak (max. 6 bar), így hideg és meleg vízhez egyaránt tökéletesen alkalmas.
Az Uponor minőséget garantálva ez a cső könnyedén illeszkedik bármely modern fűtési rendszerhez, és 240 méteres hosszával bőségesen elegendő nagyobb projektekhez is.
Mindössze 0,2 kg súlyával egyszerűen kezelhető és telepíthető, így időt és energiát takaríthatsz meg vele.
Válaszd a MINITEC COMFORT-ot, ha a komfort, a tartósság és a gazdaságosság a célod – teremtsd meg otthonodban a meleg, biztonságos és energiatakarékos környezetet, amelyre mindig is vágytál!
- padlófűtés és padlóhűtés
- Nedves rendszerű padlófűtés
- Lakossági és ipari megoldások
- Kompatibilis aljzatkiegyenlítővel használandó
- Max. tervezési hőmérséklet: 90°C
- Üzemzavar esetén: 100°C
- Tervezési nyomás: 6bar 70°C-on
- Tűzvédelmi osztály: E osztály a DIN EN 13501-1 alapján
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Uponor |
| Átmérő | 9,9 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Hideg, meleg vizre |
| Hosszúság | 240 fm |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Anyaga | Pe-Xa |


