Viega Sanpress 18-as 2t iv 90° (281267)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Sanpress 18-as 2t iv 90° (281267)
VIEGA SANPRESS 18-AS: Hajlítsd a jövőt, egyetlen préseléssel!
A VIEGA SANPRESS 18-AS 2T IV 90FOK préselhető könyök nem csupán egy egyszerű szerelvény, hanem a biztonság, tartósság és megbízhatóság szimbóluma mindazok számára, akik minőségi ivó- vagy fűtővíz-hálózatot szeretnének kiépíteni. A vörösöntvény anyagból készült, 18 mm átmérőjű könyök könnyedén illeszkedik bármely modern rendszerbe, miközben ellenálló és hosszú élettartamú megoldást kínál. A Viega név garancia a precizitásra és innovációra: a préselhető kivitel gyors és tiszta szerelést tesz lehetővé, minimalizálva a hibalehetőséget. Az INOX kategóriába tartozó termék nemcsak esztétikus, hanem minden egészségügyi és ipari követelménynek is megfelel. Válaszd az okos megoldást, és építs stabil alapokat a jövőnek a VIEGA SANPRESS segítségével!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- vörösöntvény vagy szilíciumbronz
- préscsatlakozás, Rp-menet
- EPDM tömítőelem, fekete, sokszögletű elem
- modellszám: 2212
- jelölés: zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő, inert gázok
- Hűtés rendszerek
- Ipari berendezés építés
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,124 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Méret | 18 mm |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Kivitel | Préselhető könyök |


