Viega Varioplex zuhanytálcaszifon (325091)
CIKKSZÁM: VG21-325091
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Varioplex zuhanytálcaszifon (325091)
Modellszám: 6821.45
csak készlet erejéig!
Kialakítás:
- szifon
- 45°-os lefolyóív
- 52 mm átmérőjű lefolyólyukkal rendelkező zuhanytálcához
- rozsdamentes szelepfelsőrész
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Súly | 0,123 kg |
| Kivitel | Zuhany szifon |
| Anyaga | Műanyag |
| Család | Viega Varioplex |
| Átmérő | 40 mm |


