Viega Dugó 3/8″ sárgaréz (101756)
CIKKSZÁM: VG32-101756
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Dugó 3/8″ sárgaréz (101756)
- Dugó, ami minden csepphez passzol – Viega 3/8” SR. Dugó 29010: a tökéletes zárás művészete!
A VIEGA 3/8” SR. DUGÓ 29010 nem csupán egy egyszerű dugó, hanem a biztos tömítés garanciája a mindennapokban. Sárgaréz anyagának köszönhetően tartós, korrózióálló és ellenáll a legkülönfélébb igénybevételeknek, legyen szó vízről, fűtésről, klímaberendezésekről vagy akár levegő rendszerekről. A 3/8”-os csatlakozásával könnyedén illeszkedik a VIEGA menetes rendszerekhez, miközben kis súlya (mindössze 0,021 kg) megkönnyíti a szerelést és a kezelést. Ha Ön is a megbízhatóságot és a minőséget keresi, válassza a VIEGA dugót, amely a precizitásával, hosszan tartó teljesítményével és német mérnöki háttérrel új szintre emeli a rendszerei biztonságát. Zárjon le minden nyitott kérdést a VIEGA dugóval, és élvezze a nyugalmat, amit csak a kiváló minőség biztosíthat!rgaréz - G-menet
négyszögletes elem
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02001 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Súly | 0,021 kg |
| Méret | 3/8" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Viz,fűtés,klima,levegő |
| Kivitel | Dugó |


