Viega forrasztható 22-1″ BM átmeneti idom (102470)
CIKKSZÁM: VG33-102470
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 22-1″ BM átmeneti idom (102470)
VIEGA – A vörösöntvény ereje, a forrasztás mestere!
A VIEGA 22-1″ BM vörösöntvény forraszvég minden szerelő álma: tartós, megbízható és sokoldalú megoldás fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekhez. A kiváló minőségű vörösöntvény anyag nemcsak hosszú élettartamot garantál, hanem kimagasló ellenállást is biztosít a korrózióval szemben, így nyugodtan számíthat rá minden helyzetben. A Bm csatlakozó kialakítás egyszerű és gyors szerelést tesz lehetővé, a 22-1″ méret pedig tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben a könnyű, mindössze 0,092 kg-os súly megkönnyíti a kezelhetőséget. Válassza a VIEGA minőséget, és tapasztalja meg, milyen az, amikor a technológia és a megbízhatóság találkozik egyetlen termékben!
A VIEGA 22-1″ BM vörösöntvény forraszvég minden szerelő álma: tartós, megbízható és sokoldalú megoldás fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekhez. A kiváló minőségű vörösöntvény anyag nemcsak hosszú élettartamot garantál, hanem kimagasló ellenállást is biztosít a korrózióval szemben, így nyugodtan számíthat rá minden helyzetben. A Bm csatlakozó kialakítás egyszerű és gyors szerelést tesz lehetővé, a 22-1″ méret pedig tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben a könnyű, mindössze 0,092 kg-os súly megkönnyíti a kezelhetőséget. Válassza a VIEGA minőséget, és tapasztalja meg, milyen az, amikor a technológia és a megbízhatóság találkozik egyetlen termékben!
modellszám: 94270G
Kialakítás:
- forrasztható csatlakozó
- Rp menet
- vörösöntvény
Jelölés:
- DVGW
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,09166 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22-1" |
| Súly | 0,092 kg |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Méret | 22-1" |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


