Viega Temponox 15-ös 1 tokos iv (808921)
CIKKSZÁM: VGF10-808921
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-ös 1 tokos iv (808921)
Viega Temponox – ahol az acél ereje találkozik a precizitással!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 1 TOKOS IV rozsdamentes acélból készült idom, amely kiemelkedő választás mind fűtési, mind ipari, mind pedig sűrített levegő rendszerekhez. 15 mm-es átmérője és mindössze 0,037 kg-os súlya miatt könnyen szerelhető, miközben maximális megbízhatóságot nyújt. A Viega márkanév garancia a minőségre és a tartósságra, így biztos lehet benne, hogy hosszú távon is kiválóan teljesít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a professzionális felhasználásban tökéletesen helytáll, legyen szó akár otthoni fűtési rendszerről vagy nagyobb ipari létesítményekről. Az 1 tokos kivitel megkönnyíti a csatlakozást, így időt és energiát spórolhat a szerelés során. Válassza a VIEGA TEMPONOX termékeit, hogy minden projektje stabil alapokon nyugodjon!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 1 TOKOS IV rozsdamentes acélból készült idom, amely kiemelkedő választás mind fűtési, mind ipari, mind pedig sűrített levegő rendszerekhez. 15 mm-es átmérője és mindössze 0,037 kg-os súlya miatt könnyen szerelhető, miközben maximális megbízhatóságot nyújt. A Viega márkanév garancia a minőségre és a tartósságra, így biztos lehet benne, hogy hosszú távon is kiválóan teljesít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a professzionális felhasználásban tökéletesen helytáll, legyen szó akár otthoni fűtési rendszerről vagy nagyobb ipari létesítményekről. Az 1 tokos kivitel megkönnyíti a csatlakozást, így időt és energiát spórolhat a szerelés során. Válassza a VIEGA TEMPONOX termékeit, hogy minden projektje stabil alapokon nyugodjon!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0376 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,037 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


