Viega Temponox 42-1/2″-42 Bm T-idom (809102)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-1/2”-42 Bm T-idom (809102)
Viega Temponox – az acélos megbízhatóság T-idomban ölt testet!
A VIEGA TEMPONOX 42-1/2′-42 BM T-idom a rozsdamentes acél erejét és a német precizitás tradícióját ötvözi, hogy Önnek csak a legjobbat nyújtsa fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben. A 42 mm átmérőjű idom gondoskodik arról, hogy minden csatlakozás stabil, tartós és szivárgásmentes legyen, miközben a mindössze 0,256 kg súlyának köszönhetően könnyedén szerelhető. A Viega márkanév garancia a hosszú élettartamra és a megbízhatóságra, így Ön bátran építhet rá mindennapi munkája során. Az innovatív Bm kivitelű T-idom rugalmasságot biztosít a tervezésben, miközben a modern technológia révén kiemelkedő ellenállóságot kínál a korrózióval és a magas nyomással szemben. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Ön is a kompromisszummentes minőséget és a jövőbiztos megoldásokat keresi!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
•rozsdamentes acél
•bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,256 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,256 kg |
| Kivitel | Bm T idom |
| Méret | 42-1/2"-42 |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


