Viega Temponox 15-ös 2 tokos iv (809638)
CIKKSZÁM: VGF10-809638
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-ös 2 tokos iv (809638)
A csendes erő minden csőben: VIEGA TEMPONOX 15-ÖS, amikor a zajmentes megoldás számít!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 2 tokos zajcsökkentett cső új szintre emeli a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek megbízhatóságát és tartósságát. A rozsdamentes acélból készült, mindössze 15 mm átmérőjű és 0,0418 kg súlyú cső nem csupán a hosszú élettartamot garantálja, hanem a kiváló zajcsökkentő kivitelével a munka- és lakókörnyezet nyugalmát is biztosítja. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy a TEMPONOX sorozat tagja minden helyzetben megállja a helyét, legyen szó akár fűtési, akár ipari alkalmazásokról. Ivóvízhez nem alkalmas ugyan, de minden más területen megbízható partner, amely segít, hogy rendszere zökkenőmentesen, csendben és hatékonyan működjön. Válassza a TEMPONOX-ot, és élvezze a technológia csendes erejét!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 2 tokos zajcsökkentett cső új szintre emeli a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerek megbízhatóságát és tartósságát. A rozsdamentes acélból készült, mindössze 15 mm átmérőjű és 0,0418 kg súlyú cső nem csupán a hosszú élettartamot garantálja, hanem a kiváló zajcsökkentő kivitelével a munka- és lakókörnyezet nyugalmát is biztosítja. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy a TEMPONOX sorozat tagja minden helyzetben megállja a helyét, legyen szó akár fűtési, akár ipari alkalmazásokról. Ivóvízhez nem alkalmas ugyan, de minden más területen megbízható partner, amely segít, hogy rendszere zökkenőmentesen, csendben és hatékonyan működjön. Válassza a TEMPONOX-ot, és élvezze a technológia csendes erejét!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0418 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,0418 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos zajcsökkentett cső |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


