Viega Temponox 35-ös 1t 45° iv (810009)
CIKKSZÁM: VGF10-810009
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-ös 1t 45° iv (810009)
VIEGA TEMPONOX – Hajolj rá a minőségre, 45 fokban is!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 1T 45fok 1 tokos rozsdamentes acél ív az ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen eleme, amely kompromisszumok nélkül ötvözi a tartósságot és a megbízhatóságot. Ez a 35 mm átmérőjű, mindössze 0,1 kg súlyú idom tökéletes megoldást kínál ott, ahol a szűk helyeken is pontos irányváltásra van szükség. Akár sűrített levegő, akár különböző ipari folyamatok terén alkalmazza, a VIEGA TEMPONOX 45°-os kialakítása garantálja a hatékony áramlást és a hosszú élettartamot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a rozsdamentes acél erejét és a Viega névvel járó prémium minőséget élvezheti. Válassza a TEMPONOX-ot, és emelje új szintre rendszere biztonságát és teljesítményét!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 1T 45fok 1 tokos rozsdamentes acél ív az ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen eleme, amely kompromisszumok nélkül ötvözi a tartósságot és a megbízhatóságot. Ez a 35 mm átmérőjű, mindössze 0,1 kg súlyú idom tökéletes megoldást kínál ott, ahol a szűk helyeken is pontos irányváltásra van szükség. Akár sűrített levegő, akár különböző ipari folyamatok terén alkalmazza, a VIEGA TEMPONOX 45°-os kialakítása garantálja a hatékony áramlást és a hosszú élettartamot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a rozsdamentes acél erejét és a Viega névvel járó prémium minőséget élvezheti. Válassza a TEMPONOX-ot, és emelje új szintre rendszere biztonságát és teljesítményét!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,107 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Méret | 35 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


