Viega Temponox 54-54-54 T-idom (810184)
CIKKSZÁM: VGF10-810184
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-54-54 T-idom (810184)
Viega Temponox T-idom: Hármas erő, hármas biztonság – egyetlen összekötő megoldásban!
A modern ipari és fűtési rendszerek megbízható alapköve a Viega Temponox 54-54-54 T-idom, amely rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is ellenáll a korróziónak, és biztosítja a zavartalan működést. Ez a 54-54-54 mm-es tokos, préselhető T-idom ideális választás mindazok számára, akiknek fontos a biztonság, a tartósság és a gyors, egyszerű szerelhetőség. Sűrített levegőhöz, ipari és fűtési rendszerekhez tervezve, ez a termék a Viega minőséget képviseli, amelyben bátran megbízhat. Bár ivóvízre nem alkalmas, tökéletes megoldást kínál egy sor kihíváshoz, amelyeket a modern rendszerek támasztanak. A 0,5 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis stabil és masszív. Válassza a Viega Temponox T-idomot, ha a jövőbe fektetne: ahol a minőség és a biztonság találkozik, ott születik a kivételes teljesítmény!
A modern ipari és fűtési rendszerek megbízható alapköve a Viega Temponox 54-54-54 T-idom, amely rozsdamentes acélból készült, így hosszú távon is ellenáll a korróziónak, és biztosítja a zavartalan működést. Ez a 54-54-54 mm-es tokos, préselhető T-idom ideális választás mindazok számára, akiknek fontos a biztonság, a tartósság és a gyors, egyszerű szerelhetőség. Sűrített levegőhöz, ipari és fűtési rendszerekhez tervezve, ez a termék a Viega minőséget képviseli, amelyben bátran megbízhat. Bár ivóvízre nem alkalmas, tökéletes megoldást kínál egy sor kihíváshoz, amelyeket a modern rendszerek támasztanak. A 0,5 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis stabil és masszív. Válassza a Viega Temponox T-idomot, ha a jövőbe fektetne: ahol a minőség és a biztonság találkozik, ott születik a kivételes teljesítmény!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,505 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54-54-54 |
| Súly | 0,5 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 54-54-54 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


