Viega Temponox 88,9 mm Karimás átmeneti idom (811181)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 88,9 mm Karimás átmeneti idom (811181)
Temponox XL karimás átmeneti idom
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
VIEGA TEMPONOX 88,9-es karima: ahol az erő és tartósság találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 88,9-es karima egy igazi mestermű a fűtés és hűtés rendszerek világában, amelyet a minőség és tartósság jegyében terveztek. Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően ellenáll a korróziónak és hosszú élettartamot biztosít, így nem kell többé aggódnia az idő múlása miatt. A 88,9 mm-es átmérő ideális választás a nagyobb rendszerekhez, míg a 3,5 kg-os súly garantálja a stabilitást és biztonságot. A karimás átmenet kivitel lehetővé teszi a gyors és egyszerű szerelést, amivel időt és energiát takaríthat meg. A Viega név pedig garanciát jelent arra, hogy Ön mindig a legmagasabb színvonalat kapja. Válassza a VIEGA TEMPONOX 88,9-es karimát, és lépjen egy szinttel feljebb a megbízhatóság és hatékonyság útján!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- felhasználva a következővel Sanpress Inox XL szerelőkészlet modellszám 2359.7XL
- rozsdamentes acél
- karimás átmeneti idom, préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
PN 10/16-os fix karima, EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
modellszám 1759XL
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,525 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 88,9 mm |
| Súly | 3,5 kg |
| Méret | 88,9 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Karimás átmenet |


