Viega Temponox 22-3/4″ Bm félhollander (811334)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-3/4″ Bm félhollander (811334)
Viega Temponox félhollander: összeköt, ami számít!
A VIEGA TEMPONOX 22-3/4″ BM FÉLHOLLANDER rozsdamentes acélból készült, ami garantálja a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot minden fűtési vagy hűtési rendszerben. A 22 mm-es átmérő és a Bm 3/4″ csatlakozás lehetővé teszi a gyors és egyszerű szerelést, miközben a presselhető idom kialakítás jelentősen megkönnyíti a telepítést és biztosítja a szivárgásmentes üzemelést. A mindössze 0,079 kg súlyú termék könnyen kezelhető, de masszív szerkezete révén tartós megoldást nyújt. A Viega név a minőséget és innovációt jelenti, így biztos lehet benne, hogy a Temponox család tagja minden körülmények között helytáll. Válassza ezt a félhollandert, hogy fűtési vagy hűtési rendszere egyszerűen, gyorsan és biztonságosan működjön – mert a megbízhatóság a részletekben rejlik!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, G-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM lapos tömítés, EPDM tömítőelem, hollandi csavarzat, sokszögletű elem
Figyelem!!!!
Az anyagmegadás a vízzel érintkező alkatrészekre vonatkozik. A hollandi anya nikkelezett sárgaréz.
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,079 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Csatlakozás | Bm 3/4" |
| Súly | 0,079 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| Kivitel | Presselhető idom |
| Méret | 22-3/4" Bm |


