Viega Temponox 22-1″ KM-tok (811556)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-1″ KM-tok (811556)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – Acélos biztonság, ami összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 22-1″ KM-TOK egy igazi megbízhatóságot sugalló, rozsdamentes acélból készült csatlakozóelem, amelyet kifejezetten ipari, fűtési és sűrített levegős rendszerekhez terveztek. A 22 mm-es átmérő és a Km-tok csatlakozás préselhető kivitele lehetővé teszi a gyors, egyszerű és szivárgásmentes szerelést, miközben a kiváló minőségű alapanyag hosszú távú tartósságot biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más felhasználási területen maximális teljesítményt nyújt – legyen szó egy modern fűtési rendszer bővítéséről vagy egy megbízható ipari hálózat kiépítéséről. A mindössze 0,1 kg súlyú TEMPONOX csatlakozóval nemcsak időt és energiát takaríthat meg, de biztos lehet benne, hogy minden összeköttetés erős, stabil és időtálló lesz. Válassza a Viega minőséget, és tapasztalja meg, milyen az, amikor az acélos magabiztosság a mindennapok részévé válik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,104 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Méret | Km 1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


