Viega Temponox 28-3/4″ KM-tok (811570)
CIKKSZÁM: VGF10-811570
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-3/4″ KM-tok (811570)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – A rozsdamentes megbízhatóság minden csatlakozásban!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 28-3/4″ KM-TOK csatlakozót, amely kiváló választás fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez! A rozsdamentes acél anyagnak köszönhetően hosszú élettartamot és maximális korrózióállóságot biztosít, így a legkeményebb körülmények között is helytáll. A 28 mm-es átmérővel és a praktikus Km-tok csatlakozással a szerelés gyors, egyszerű és biztonságos – időt és energiát takaríthat meg minden projekt során. Bár ivóvízhez nem alkalmas, súlya mindössze 0,1 kg, így könnyen kezelhető, mégis strapabíró megoldást kínál. A Viega név garancia a minőségre és az innovációra, így Ön csak a legjobbat nyújthatja ügyfeleinek vagy vállalkozásának. Válassza a TEMPONOX-ot, és tapasztalja meg a professzionális szerelési élményt nap mint nap!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 28-3/4″ KM-TOK csatlakozót, amely kiváló választás fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez! A rozsdamentes acél anyagnak köszönhetően hosszú élettartamot és maximális korrózióállóságot biztosít, így a legkeményebb körülmények között is helytáll. A 28 mm-es átmérővel és a praktikus Km-tok csatlakozással a szerelés gyors, egyszerű és biztonságos – időt és energiát takaríthat meg minden projekt során. Bár ivóvízhez nem alkalmas, súlya mindössze 0,1 kg, így könnyen kezelhető, mégis strapabíró megoldást kínál. A Viega név garancia a minőségre és az innovációra, így Ön csak a legjobbat nyújthatja ügyfeleinek vagy vállalkozásának. Válassza a TEMPONOX-ot, és tapasztalja meg a professzionális szerelési élményt nap mint nap!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0832 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Méret | Km3/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


