Viega Temponox 35-1″ KM-tok (811600)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-1″ KM-tok (811600)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX 35-1″ KM-TOK – Erő, amely összeköt!
Fedezze fel a megbízhatóság és tartósság új dimenzióját a VIEGA TEMPONOX 35-1″ KM-TOK segítségével! Ez a rozsdamentes acélból készült csatlakozó nem csupán az ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerek tökéletes eleme, hanem valódi biztonságot és hosszú élettartamot kínál minden felhasználás során. A 35 mm-es átmérő, a könnyen préselhető Km-tok csatlakozás és az 1″-es méret révén gyors és megbízható telepítést biztosít, miközben a mindössze 0,111 kg súly könnyű kezelhetőséget eredményez. A Viega név garancia a minőségre és innovációra, így biztos lehet benne, hogy választásával nem csak egy terméket, hanem egy hosszú távú megoldást kap a legkülönbözőbb ipari vagy otthoni kihívásokra. Emelje magasabb szintre rendszereit a TEMPONOX erejével, és válassza a kompromisszumok nélküli biztonságot minden egyes csatlakozásnál!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1119 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,111 kg |
| Méret | Km 1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


