Viega Temponox 42-6/4″ KM-tok (811648)
CIKKSZÁM: VGF10-811648
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-6/4″ KM-tok (811648)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX: A megbízhatóság acélos ereje, ahol a teljesítmény nem ismer kompromisszumot!
A VIEGA TEMPONOX 42-6/4′ KM-TOK egy kivételes minőségű szerelvény, amely rozsdamentes acél anyagának köszönhetően hosszú távon is ellenáll a kihívásoknak, legyen szó fűtési rendszerről, ipari alkalmazásokról vagy éppen sűrített levegős rendszerek kiépítéséről. A 42 mm-es átmérő és a praktikus Km-tok csatlakozás préselhető kivitelben lehetővé teszi a gyors, megbízható szerelést, így időt és energiát takaríthat meg, miközben biztos lehet a tartósságban. Bár ivóvízre nem alkalmas, a VIEGA név garancia a professzionális, ipari minőségre. 0,283 kg-os súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív, így tökéletes választás minden olyan munkához, ahol a minőség és a biztonság alapelvárás. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy projektje sikerét semmi se veszélyeztesse!
A VIEGA TEMPONOX 42-6/4′ KM-TOK egy kivételes minőségű szerelvény, amely rozsdamentes acél anyagának köszönhetően hosszú távon is ellenáll a kihívásoknak, legyen szó fűtési rendszerről, ipari alkalmazásokról vagy éppen sűrített levegős rendszerek kiépítéséről. A 42 mm-es átmérő és a praktikus Km-tok csatlakozás préselhető kivitelben lehetővé teszi a gyors, megbízható szerelést, így időt és energiát takaríthat meg, miközben biztos lehet a tartósságban. Bár ivóvízre nem alkalmas, a VIEGA név garancia a professzionális, ipari minőségre. 0,283 kg-os súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív, így tökéletes választás minden olyan munkához, ahol a minőség és a biztonság alapelvárás. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy projektje sikerét semmi se veszélyeztesse!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,283 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,283 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Méret | Km6/4" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


