Viega Temponox 22-1/2″ Bm-tok (811785)
CIKKSZÁM: VGF10-811785
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-1/2″ Bm-tok (811785)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – Erő, ami összeköt!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 22-1/2″ BM-TOK átmeneti présidom erejét, amely rozsdamentes acél anyagával és 22 mm-es átmérőjével tökéletes választás fűtési, ipari, vagy sűrített levegő rendszerekhez! A precízen megmunkált, mindössze 0,055 kg súlyú présidom nem csak a megbízhatóságot és tartósságot garantálja, hanem a gyors és biztonságos szerelést is lehetővé teszi, így Ön időt és energiát takaríthat meg. A Viega márka neve a minőség szinonimája, így biztos lehet benne, hogy rendszerét hosszú távon gondtalanul üzemeltetheti. A termék BM-tok átmeneti kivitelben készül, speciálisan ipari környezetekhez fejlesztve – azonban fontos tudni, hogy ivóvízhez nem alkalmas. Válassza a TEMPONOX-ot, ha kompromisszumok nélküli összeköttetésre és tartósságra vágyik!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 22-1/2″ BM-TOK átmeneti présidom erejét, amely rozsdamentes acél anyagával és 22 mm-es átmérőjével tökéletes választás fűtési, ipari, vagy sűrített levegő rendszerekhez! A precízen megmunkált, mindössze 0,055 kg súlyú présidom nem csak a megbízhatóságot és tartósságot garantálja, hanem a gyors és biztonságos szerelést is lehetővé teszi, így Ön időt és energiát takaríthat meg. A Viega márka neve a minőség szinonimája, így biztos lehet benne, hogy rendszerét hosszú távon gondtalanul üzemeltetheti. A termék BM-tok átmeneti kivitelben készül, speciálisan ipari környezetekhez fejlesztve – azonban fontos tudni, hogy ivóvízhez nem alkalmas. Válassza a TEMPONOX-ot, ha kompromisszumok nélküli összeköttetésre és tartósságra vágyik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,055 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,055 kg |
| Méret | Bm1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


