Viega Temponox 22-1″ Bm-tok (811808)
CIKKSZÁM: VGF10-811808
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-1″ Bm-tok (811808)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX – ahol az acél összeköti a megbízhatóságot a jövő technológiájával!
A VIEGA TEMPONOX 22-1″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült présidom a legjobb választás azok számára, akik kompromisszumok nélkül keresik a tartósságot és a megbízhatóságot ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekhez. Egyedülálló kivitelének és 22 mm-es átmérőjének köszönhetően könnyedén illeszkedik a rendszerekbe, miközben 0,085 kg súlyával könnyű, de mégis rendkívül erős marad. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a Viega név garanciát jelent a kifogástalan minőségre. Innovatív BM-tok átmeneteivel egyszerűvé teszi a szerelést, és időt takarít meg a szakembereknek. Ha hosszú távú, biztonságos és költséghatékony megoldást keres, válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, és élvezze a modern présidom technológia előnyeit minden nap!
A VIEGA TEMPONOX 22-1″ BM-TOK rozsdamentes acélból készült présidom a legjobb választás azok számára, akik kompromisszumok nélkül keresik a tartósságot és a megbízhatóságot ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerekhez. Egyedülálló kivitelének és 22 mm-es átmérőjének köszönhetően könnyedén illeszkedik a rendszerekbe, miközben 0,085 kg súlyával könnyű, de mégis rendkívül erős marad. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a Viega név garanciát jelent a kifogástalan minőségre. Innovatív BM-tok átmeneteivel egyszerűvé teszi a szerelést, és időt takarít meg a szakembereknek. Ha hosszú távú, biztonságos és költséghatékony megoldást keres, válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, és élvezze a modern présidom technológia előnyeit minden nap!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,085 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,085 kg |
| Méret | Bm1" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


