Viega Temponox 35-5/4″ Bm-tok (811853)
CIKKSZÁM: VGF10-811853
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-5/4″ Bm-tok (811853)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
VIEGA TEMPONOX: A rozsdamentes megoldás, ami mindig a csúcsra présel!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 35-1 1/4″ BM-TOK átmeneti présidom erejét, amely rozsdamentes acél anyagával nemcsak tartós és megbízható, de ellenáll a legkeményebb ipari kihívásoknak is. Akár fűtési rendszerekben, akár ipari vagy sűrített levegős alkalmazásokban használja, ez a présidom garantálja a biztonságos és precíz illeszkedést, miközben az egyszerű szerelhetőség révén időt és energiát takarít meg. A BM-tok kialakítás a Viega mérnöki precizitásának új szintjét hozza el, amely nem enged kompromisszumot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, az ipari és technológiai felhasználásban verhetetlen. Válassza a 0,146 kg-os, mindössze 35 mm-es átmérőjű eszközt, és érezze a professzionális minőséget minden egyes csatlakoztatásnál!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 35-1 1/4″ BM-TOK átmeneti présidom erejét, amely rozsdamentes acél anyagával nemcsak tartós és megbízható, de ellenáll a legkeményebb ipari kihívásoknak is. Akár fűtési rendszerekben, akár ipari vagy sűrített levegős alkalmazásokban használja, ez a présidom garantálja a biztonságos és precíz illeszkedést, miközben az egyszerű szerelhetőség révén időt és energiát takarít meg. A BM-tok kialakítás a Viega mérnöki precizitásának új szintjét hozza el, amely nem enged kompromisszumot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, az ipari és technológiai felhasználásban verhetetlen. Válassza a 0,146 kg-os, mindössze 35 mm-es átmérőjű eszközt, és érezze a professzionális minőséget minden egyes csatlakoztatásnál!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,146 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,146 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Méret | Bm5/4" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


