Viega Temponox 42-6/4″ Bm-tok (811877)
CIKKSZÁM: VGF10-811877
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-6/4″ Bm-tok (811877)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – ahol az acél találkozik a megbízhatósággal!
A VIEGA TEMPONOX 42-1 1/2″ BM-TOK rozsdamentes acél présidom minden kihívásnak megfelel, legyen szó fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekről. A 42 mm-es átmérő és a Bm 6/4″-es méret kiválóan illeszkedik a különböző rendszerekbe, miközben a 0,24 kg-os súly könnyű szerelhetőséget biztosít. A Viega név garancia a minőségre, a BM-tok átmeneti kivitel pedig rugalmas csatlakozási lehetőségeket kínál. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen magabiztosan teljesít, hosszú távra tervezve. Válassza a Temponoxot, ha a tartósság, a precizitás és a megbízhatóság egyaránt fontos Önnek – így minden rendszer tökéletes összhangban működhet!
A VIEGA TEMPONOX 42-1 1/2″ BM-TOK rozsdamentes acél présidom minden kihívásnak megfelel, legyen szó fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekről. A 42 mm-es átmérő és a Bm 6/4″-es méret kiválóan illeszkedik a különböző rendszerekbe, miközben a 0,24 kg-os súly könnyű szerelhetőséget biztosít. A Viega név garancia a minőségre, a BM-tok átmeneti kivitel pedig rugalmas csatlakozási lehetőségeket kínál. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen magabiztosan teljesít, hosszú távra tervezve. Válassza a Temponoxot, ha a tartósság, a precizitás és a megbízhatóság egyaránt fontos Önnek – így minden rendszer tökéletes összhangban működhet!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,24 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | BM-tok átmenetei présidom |
| Méret | Bm 6/4" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


