Viega Temponox 35 Zárókupak (811990)
CIKKSZÁM: VGF10-811990
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35 Zárókupak (811990)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Zárja le biztonságosan, bízza a TEMPONOX-ra – ahol a védelem acélos erővel találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 35-ÖS ZÁRÓKUPAK a rozsdamentes acél erejével és kifogástalan kivitelével garantálja, hogy minden fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszere kompromisszumok nélkül legyen lezárva. Ez a 35 mm átmérőjű, préselhető zárókupak nemcsak a megbízhatóság szinonimája, hanem a hosszú élettartam és biztonság záloga is, hiszen prémium minőségű anyagból készült, ami ellenáll a korróziónak és a nehéz ipari körülményeknek egyaránt. A mindössze 0,057 kg súlyú kupak rendkívül könnyen kezelhető és szerelhető, így időt és energiát takarít meg Önnek. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más felhasználásnál maximális teljesítményt nyújt, a Viega név pedig garancia a minőségre. Ne érje be kevesebbel, válassza a TEMPONOX zárókupakot, és építse rendszerét megingathatatlan alapokra!
A VIEGA TEMPONOX 35-ÖS ZÁRÓKUPAK a rozsdamentes acél erejével és kifogástalan kivitelével garantálja, hogy minden fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszere kompromisszumok nélkül legyen lezárva. Ez a 35 mm átmérőjű, préselhető zárókupak nemcsak a megbízhatóság szinonimája, hanem a hosszú élettartam és biztonság záloga is, hiszen prémium minőségű anyagból készült, ami ellenáll a korróziónak és a nehéz ipari körülményeknek egyaránt. A mindössze 0,057 kg súlyú kupak rendkívül könnyen kezelhető és szerelhető, így időt és energiát takarít meg Önnek. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más felhasználásnál maximális teljesítményt nyújt, a Viega név pedig garancia a minőségre. Ne érje be kevesebbel, válassza a TEMPONOX zárókupakot, és építse rendszerét megingathatatlan alapokra!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,057 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,057 kg |
| Méret | 35 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Zárókupak préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


