Viega Temponox 54 Zárókupak (812010)
CIKKSZÁM: VGF10-812010
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54 Zárókupak (812010)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Zárja be a lehetőségek világát a VIEGA TEMPONOX 54-es zárókupakkal!
A VIEGA TEMPONOX 54-es zárókupak rozsdamentes acélból készült, így hosszú élettartamot és megbízható védelmet biztosít minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszer számára. A 54 mm-es átmérő és 0,15 kg-os súly tökéletes egyensúlyt teremt a tartósság és a könnyű szerelhetőség között. A préselhető kivitel lehetővé teszi a gyors, biztonságos lezárást, ezzel időt és energiát takarítva meg a szakembereknek. Bár ivóvízhez nem alkalmas, hatékonysága és sokoldalúsága révén elengedhetetlen kelléke minden professzionális rendszernek. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet abban, hogy a TEMPONOX zárókupak minden kihívásnak megfelel. Válassza a biztonságot, válassza a megbízhatóságot – válassza a VIEGA TEMPONOX-ot!
A VIEGA TEMPONOX 54-es zárókupak rozsdamentes acélból készült, így hosszú élettartamot és megbízható védelmet biztosít minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszer számára. A 54 mm-es átmérő és 0,15 kg-os súly tökéletes egyensúlyt teremt a tartósság és a könnyű szerelhetőség között. A préselhető kivitel lehetővé teszi a gyors, biztonságos lezárást, ezzel időt és energiát takarítva meg a szakembereknek. Bár ivóvízhez nem alkalmas, hatékonysága és sokoldalúsága révén elengedhetetlen kelléke minden professzionális rendszernek. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet abban, hogy a TEMPONOX zárókupak minden kihívásnak megfelel. Válassza a biztonságot, válassza a megbízhatóságot – válassza a VIEGA TEMPONOX-ot!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,15 kg |
| Méret | 54 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Zárókupak préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


