Viega Megapress 1/2″ KB 90° ív (694630)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1/2″ KB 90° ív (694630)
Viega Megapress: Hajlítsd a lehetőségeket, ne a kompromisszumokat!
A VIEGA MEGAPRESS 1/2″ KB 90° ív ötvözetlen acélból készült, hogy Önnek csak a legmagasabb minőséget biztosítsa fűtési és hűtési rendszereihez. Ez a precízen megmunkált idom 10 bar maximális üzemi nyomással, mindössze 0,178 kg súly mellett garantálja a hosszú távú megbízhatóságot – legyen szó akár lakossági, akár ipari felhasználásról. A 90°-os könyök kialakítás lehetővé teszi, hogy a csővezetékek pontosan ott kanyarodjanak, ahol Ön megálmodta, miközben a Viega márkától megszokott egyszerű szerelhetőséget és szivárgásmentes illesztést kínálja. Válassza a VIEGA MEGAPRESS megoldásait, ha fontos a tartósság, a gyorsaság és a biztonság – mert amikor minden a helyére kerül, az Ön komfortérzete is garantált!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- bedugóvég, préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4216.1
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,178 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,178 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | KB könyök |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


