Viega Megapress 5/4″ áttolókarmantyú (694845)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 5/4″ áttolókarmantyú (694845)
Viega Megapress – Az erő, ami összeköt!
A VIEGA MEGAPRESS 5/4″ ÁTTOLÓ KARMANTYÚ nemcsak egy egyszerű szerelvény, hanem a megbízhatóság és a hatékonyság záloga fűtési és hűtési rendszerei számára. Ötvözetlen acélból készült, így biztosítja a hosszú élettartamot és a maximális ellenállást a mindennapi igénybevétellel szemben. A 10 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően még a nagyobb igénybevételű rendszerekben is kiválóan teljesít, miközben a mindössze 0,4 kg-os súly megkönnyíti a kezelhetőséget és a beszerelést. A Viega minőség garantálja, hogy minden csatlakozás stabil és szivárgásmentes lesz, így Ön nyugodtan bízhat abban, hogy rendszere hibátlanul működik. Ha a legjobb megoldást keresi, válassza a VIEGA MEGAPRESS áttoló karmantyút, mely minden helyzetben összeköti a lehetőségeket!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215.5
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 5/4" |
| Súly | 0,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Áttoló karmantyú |


