Viega Megapress 3/4″-1/2″-3/4″ T-idom (695026)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″-1/2″-3/4″ T-idom (695026)
Szűkítsd le a problémákat, bővítsd a lehetőségeket a VIEGA MEGAPRESS T-idommal!
A VIEGA MEGAPRESS 3/4″-1/2″-3/4″ szűkített T-idom egy igazi újító a fűtés- és hűtéstechnika világában, amely ötvözetlen acélból készült a tartósság és a megbízhatóság jegyében. Ez a precíziós idom tökéletesen illeszkedik az igényes rendszerekhez, ahol elvárás a 10 bar maximális üzemi nyomás és a hosszú távú, gondtalan működés. A szűkített kialakításával és univerzális csatlakozásaival (3/4″-1/2″-3/4″) lehetővé teszi a bonyolult csőhálózatok gyors, biztonságos és költséghatékony kialakítását. Kompakt súlya (0,292 kg) és a Viega megbízható minősége biztosítja, hogy szerelése gyors, egyszerű és precíz legyen. Válaszd a VIEGA MEGAPRESS T-idomot, és építs olyan rendszert, amely garantáltan helytáll minden kihívásban – mert a részletekben rejlik a tökéletesség!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4218
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,292 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 3/4"-1/2"-3/4" |
| Súly | 0,292 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített T idom |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


