Viega Megapress 1/2″ BM átmeneti idom (695330)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1/2″ BM átmeneti idom, 695330
Viega Megapress – ahol a biztonság és a gyors szerelés kéz a kézben jár!
Fedezze fel a VIEGA MEGAPRESS BM ÁTMENETI IDOM 1/2″ erejét, amely ötvözetlen acélból készült, hogy hosszú távon biztosítsa fűtési és hűtési rendszerei megbízhatóságát! A Bm 1/2″ csatlakozás egyszerű és stabil szerelést garantál, miközben a 10 bar maximális üzemi nyomás lehetővé teszi, hogy a legkülönfélébb rendszerekben is helytálljon. A mindössze 0,111 kg-os tömeg könnyű kezelhetőséget és gyors beépítést kínál, így időt és energiát takaríthat meg minden projektnél. Válassza a Viega minőséget, amelyet a precíz mérnöki munka és innovatív technológia garantál – legyen szó akár felújításról, akár új rendszer kialakításáról! A VIEGA MEGAPRESS BM átmeneti idommal minden szerelés gördülékenyen, problémamentesen zajlik, hogy Ön a legjobbat hozhassa ki a fűtési vagy hűtési rendszeréből.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű, sokszögletű elem
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4212
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,11 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | Bm 1/2" |
| Súly | 0,111 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


