Viega Megapress 1″-3/4″ KB szűkítő idom (695415)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1″-3/4″ KB szűkítő idom (695415)
Szűkítsd le a lehetőségeket, tágítsd ki a határaidat a Viega Megapress szűkítő idommal!
A VIEGA MEGAPRESS SZŰKÍTŐ IDOM 1″-3/4″ egy olyan innovatív megoldás, amely kompromisszumok nélkül ötvözi a megbízhatóságot és a könnyű szerelhetőséget. Az ötvözetlen acél anyagának köszönhetően maximális tartósságot és hosszan tartó teljesítményt biztosít, legyen szó akár fűtési, akár hűtési rendszerekről. A 10 bar maximális üzemi nyomás révén biztonságosan alkalmazható komolyabb igénybevétel esetén is. A Viega világszínvonalú gyártói minősége és a precíz KB szűkítő kivitel garantálja, hogy a rendszered mindig a legjobb formáját hozza. A 0,19 kg súlyú, mégis masszív idom minden csatlakozásnál helytáll, megbízhatóan szűkíti a csöveket az 1″-es méretről 3/4″-esre. Válaszd a VIEGA MEGAPRESS szűkítő idomot, és élvezd a problémamentes szerelés örömét, miközben biztosítod a rendszered hosszú távú, stabil működését!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- bedugóvég, préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215.1
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,19 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1"-3/4" |
| Súly | 0,19 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Méret | 1"-3/4" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


