Viega 20-1/2″-20 Pexfit Pro BM T -idom (608040)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″-20 Pexfit Pro BM T -idom (608040)
Viega Pexfit Pro BM T idom – ahol az erő és megbízhatóság összeér!
A VIEGA 20X1/2’X20 PEXFIT PRO BM T IDOM mindazok számára készült, akik nem érik be kevesebbel, mint a tökéletessel. Ez a vörösöntvényből készült, 16×2 mm átmérőjű T idom garantálja a tartósságot és a biztonságot, legyen szó fűtési rendszerről, ivóvízről, csapadékvízről vagy akár sűrített levegőről. A 10 bar maximális üzemi nyomásával és csupán 0,0575 kg-os súlyával kiváló választás minden szakember és otthoni barkácsoló számára. A Viega márkanév nem csak minőséget, hanem innovációt is jelent, így biztos lehet abban, hogy a Pexfit Pro BM T idom minden kihívásnak megfelel. Legyen szó új építkezésről vagy felújításról, ez a csatlakozó elem hosszú távon megoldást nyújt. Válassza a biztos alapokat, és építse jövőjét a Viega Pexfit rendszereivel!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4717
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0575 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2"-16 |
| Súly | 0,0575 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm T idom |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


