Viega 16-1/2″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat lapos tömítésű (608378)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat lapos tömítésű (608378)
Viega PEXFIT – A tökéletes összeköttetés, amely minden nyomást kibír!
A VIEGA 16-1/2′ PEXFIT PRO LAPOS TÖMÍTÉSŰ CSAVARZAT nem csupán egy szerelvény – ez a megbízhatóság és tartósság záloga a fűtési, ivóvíz-, csapadékviz- és sűrített levegő rendszerekben. Vörösöntvény anyagának köszönhetően hosszú élettartamot és maximális ellenállást biztosít a mindennapi igénybevétel során, míg a 16×2 mm-es átmérő és 16-3/4″-os csatlakozás révén sokoldalúan alkalmazható a legkülönbözőbb szerelési helyzetekben. A félhollander egyenes kivitel és a lapos tömítés garantálja a szivárgásmentes, stabil kapcsolatot, legyen szó akár 10 bar maximális üzemi nyomásról is. Mindössze 0,04 kg súlyával könnyedén kezelhető, mégis hatalmas teljesítményt rejt. Válassza a Viega minőséget, és élvezze a biztos és időtálló megoldásokat minden projekthez!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4763
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, G-menet, lapos tömítésű
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,04 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-3/4" |
| Súly | 0,04 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Félhollander egyenes |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


