Viega 32x16x32 Pexfit Pro T-idom (608996)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32x16x32 Pexfit Pro T-idom (608996)
Tökéletes összeköttetés, ahol a megbízhatóság minden útja összeér!
A VIEGA 32X16X32 PEXFIT PRO T IDOM V.Ö. nem csupán egy szerelvény, hanem a megbízhatóság és sokoldalúság szimbóluma minden modern épületgépészeti rendszerben. Vörösöntvény anyaga tartósságot, korrózióállóságot és hosszú élettartamot garantál, miközben a 32x16x32-es csatlakozás és szűkített T idom kivitel lehetővé teszi a könnyed, precíz illesztést fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegős rendszerekben is. A 10 bar maximális üzemi nyomás és mindössze 0,238 kg súly gondoskodik róla, hogy a telepítés gyors, egyszerű és biztonságos legyen. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy mindig a legjobbat választja. Fedezze fel a PEXFIT rendszer kínálta előnyöket és élvezze a felhőtlen nyugalmat minden csatlakozásnál!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718.7
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,238 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32x16x32 |
| Csatlakozás | 32x16x32 |
| Súly | 0,238 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


