Viega 16-1/2″ Pexfit Pro állítható, szerelt falikorong (636470)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro állítható, szerelt falikorong (636470)
Viega Pexfit Pro: ahol a fal találkozik a kiválósággal!
A VIEGA 16X1/2″ PEXFIT PRO SZER.FALIK. ÁLLÍTHATÓ falikorong igazi társ a modern otthonokban és ipari környezetekben, ahol a megbízhatóság és a sokoldalúság kulcsfontosságú. Vörösöntvény anyaga hosszú élettartamot garantál, miközben ellenáll a korróziónak, így Ön biztos lehet abban, hogy egy tartós és strapabíró terméket választ. Akár fűtéshez, ivóvízhálózathoz, csapadékvízhez vagy sűrített levegőhöz használja, a 10 bar maximális üzemi nyomás minden kihívásnak megfelel. Állítható kivitele és a 16×1/2″-es csatlakozás gyors, rugalmas szerelést tesz lehetővé, amely megkönnyíti szakemberek és lelkes barkácsolók számára is a munkát. A Viega név garancia arra, hogy a minőség, innováció és biztonság kéz a kézben jár. Válassza ezt a falikorongot, hogy otthonában vagy projektjénél minden részlet tökéletesen illeszkedjen, és Ön bátran nézhessen szembe a mindennapi szerelési kihívásokkal!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4741
Anyaga: vörösöntvény, horganyzott acél
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,55 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×1/2" |
| Csatlakozás | 16×1/2" |
| Súly | 0,55 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


