Maddaléna SJ Hidegvizóra 1/2″ 110 mm q3=2,5 m3/h (260010087)
CIKKSZÁM: VO 260010087
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Maddaléna SJ Hidegvizóra 1/2″ 110 mm q3=2,5 m3/h (260010087)
Általános leírás
Az egysugaras szárazon futó SJ PLUS vízmérő a lakossági vízmérők legújabb generációja. Az
innovatív, automatizált gyártási folyamatnak köszönhetően a termék precíz, a kategóriájában
kiemelkedően pontos mérési eredményeket garantál. A vízmérő adatátviteli eszközökkel is
kompatibilis.
• Egysugaras, szárazon futó hideg- és melegvíz mérő
• Ideális lakossági felhasználásra, beltéri beszereléssel
• Többféle beszerelési pozíció
• Névleges méret DN15-tól DN20-ig
• MID hitelesítés R160-ig
• 360°-kal forgatható kijelző
• Magas mágneses-tér ellenálló képességgel.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Bmeters |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 1,2 kg |
| Kivitel | Hideg vizre |
| Méret | 110 mm |
| Felhasználási terület | Lakossági |
| Tipus | Álló |


