Wilo Star-Z Nova HMV szivattyú (4132760)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo Star-Z Nova HMV szivattyú (4132760)
WILO STAR-Z NOVA – Csillag a víz útján, ragyogás a komfortban!
A WILO STAR-Z NOVA HMV keringető szivattyúval minden nap új szintre emelheti otthonának kényelmét és hatékonyságát! Ez a nemesacélból készült, 84 mm beépítési hosszúságú, 1/2″ csatlakozással rendelkező szivattyú a modern technológia és a megbízhatóság tökéletes ötvözete. Az IP42-es elektromos védettség és a 230/50 V/Hz-es elektromos csatlakozás gondoskodik róla, hogy a készülék hosszú távon is biztonságosan működjön. A WILO, mint gyártó, garancia a minőségre, így minden részletében megbízhat ebben a mindössze 1,55 kg súlyú és 10 bar maximális üzemi nyomású szivattyúban. A WILO STAR-Z NOVA nem csak egy szivattyú – ez egy okos döntés a fenntartható, energiahatékony és zavartalan melegvíz-ellátásért! Válassza a csillagot a víz útján, és élvezze a mindennapok tökéletes komfortját!
Használati-melegvíz cirkulációs rendszerek és hasonló rendszerek az iparban és az épülettechnikában.
Különösen alacsony teljesítményfelvétel: maximum 4,5 W az új szinkronmotorral (EC-motorral)
Maximális energiafogyasztás 4,5 W. A villamosenergia-fogyasztás 80% -ka megtakarítható a szokásos cirkulációs szivattyúkhoz képest
Legkiválóbb minőségű anyagok: nemesacél járókerék biztosítja a legmagasabb higiéniai standardot, hosszú élettartamot és korrózió elleni biztonságos védelmet
Kiszélesített alkalmazási terület vízköves vizeknél : 20 °nk keménységi fokig
Flexibilis motorcsere: gyors csere az összes járatos szivattyútípussal (WILO Z 15)
Gyors és kényelmes Wilo-Connector hálózati csatlakozás, nincs szükség szerszámokra (Wilo szabadalom)
Wilo Star-Z NOVA A kivitel golyós elzárószeleppel és visszafolyásgátlóval
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 1,55 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Anyaga | Nemesacél |
| Beépítési hosszúság | 84 mm |
| Elektromos védettség | IP42 |


