Wilo Star-Z Nova A szivattyú (4132761)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo Star-Z Nova A szivattyú (4132761)
Wilo Star-Z Nova A – A melegvíz áramlás új csillaga!
Fedezze fel a Wilo Star-Z Nova A cirkulációs szivattyút, amely nem csupán a melegvíz-ellátásban, hanem otthona komfortjában is új szintre emel! A prémium minőségű sárgaréz (CW617N) anyaghasználat és a 138 mm-es beépítési hosszúság gondoskodik a tartósságról és a könnyű telepítésről. A G 1″ csőcsatlakozás, valamint a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás révén szinte bármilyen rendszerbe egyszerűen integrálható, az IP42-es elektromos védettség pedig biztonságos működést garantál. Akár 95 °C-os maximális hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás mellett is megbízhatóan teljesít, miközben mindössze 1,55 kg súlyával könnyen mozgatható. A visszacsapó szeleppel ellátott kialakításnak köszönhetően a víz mindig a megfelelő irányba áramlik, megakadályozva a visszafolyást. Válassza a Wilo Star-Z Nova A-t, ha szeretné, hogy otthonában a melegvíz mindig készen álljon – megbízhatóan, hatékonyan, kompromisszumok nélkül!
Használati-melegvíz cirkulációs rendszerek és hasonló rendszerek az iparban és az épülettechnikában.
Hidraulikai adatok : Maximális üzemi nyomás PN 10 barMax. szállítómagasság H Qmin 1,0 mMax. térfogatáram Qmax 0,4 m3/hMin. közeghőmérséklet Tmin 2 °CMax. közeghőmérséklet Tmax 95 °CMin. környezeti hőmérséklet Tmin 2 °CMax. környezeti hőmérséklet Tmax 40 °CMax. megengedett összkeménység használati melegvíz cirkulációs rendszerekben 3,57 mmol/l (20 °dH)
Motoradatok Hálózati csatlakozás 1~230 V, 50 HzNévleges teljesítmény P2 5 WNévleges áram IN 0,05 AMax. fordulatszám nmax 3000 1/minTeljesítményfelvétel (min) P1 min 3 WTeljesítményfelvétel P1 max 5 WZavarkibocsátás EN 61000-6-3Zavartűrés EN 61000-6-2Védelmi osztály motor IP42Szigetelési osztály FKábelcsavarzat 1 x PG11Motorvédelem nincs
Szerkezeti anyagok Szivattyúház Sárgaréz, CW617NJárókerék PPE/PS-GF30Tengely KerámiaAnyagraktár Műszén, műgyantával impregnált
Telepítési méretek: Menet G 1Szívóoldali csőcsatlakozás G 1Nyomóoldali csőcsatlakozás G 1Beépítési hossz L0 138 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 1,55 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Elektromos védettség | IP42 |
| Anyaga | Sárgaréz,CW617N |
| Beépítési hosszúság | 138 mm |
| Csőcsatlakozás | G 1" |



