Ravak Chrome Zuhanyfej henger alakú 1 funkciós (X07P007)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ravak Chrome Zuhanyfej henger alakú 1 funkciós (X07P007)
A RAVAK 957.00 HENGER ALAKÚ CHROME ZUHANYFEJ 1 FUNKCÓ a modern fürdőszoba tökéletes ékköve, amely nemcsak esztétikai élményt nyújt, hanem minden zuhanyzás alkalmával maximális frissességet biztosít. A Chrome család tagjaként ez a zuhanyfej elegáns, letisztult formatervezésével illeszkedik bármilyen enteriőrbe, miközben a 215,5 mm hosszúság és a 26 mm átmérő gondoskodik a kényelmes használatról. A G1/2” csatlakozásnak köszönhetően egyszerűen beszerelhető, a 15 liter/perc vízoldali teljesítmény pedig garantálja a gazdaságos, de mégis bőséges vízáramlást. Az egyfunkciós kialakítás minden alkalommal ugyanazt a megbízható, frissítő élményt nyújtja, miközben a 0,4 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít. Válassza a Ravak minőségét, és alakítsa át mindennapi zuhanyzását inspiráló, feltöltő élménnyé!
Hengeralakú Chrome zuhanyfej – 1 funkciós 26 mm-es átmérő .EasyClean – a kis fúvókák egyszerű tisztítása .Használható normál, vagy falba süllyesztett zuhany-, kád-, és termosztátos .RAVAK csaptelepekkelA zuhanyfejet bármelyik RAVAK zuhany gégecsővel és zuhanytartóval lehet párosítani, és az egyéb elérhető kiegészítőkkel.
A zuhanyfej tisztítására a RAVAK Cleaner Chrome-ot ajánljuk.
1 funkciós kézizuhany: SoftRain
nem csak esztétikai élményt nyújt, műszakilag is kifogástalan
hosszú élettartam, alacsony vízfogyasztás
EasyClean funkció: könnyű tisztíthatóság
Air funkció: lehetővé teszi a levegő beszívását a zuhanyba, ettől kellemesebbnek érezzük a víz érintését, egyúttal takarékos is
vízátfolyás: 15 l/perc
használható normál vagy falba süllyesztett zuhany-, kád- és termosztátos Ravak csaptelepekkel
bármelyik Ravak zuhany gégecsővel és zuhanytartóval lehet párosítani
tisztítására a Ravak Cleaner Chrome javasolt
hosszúság: 215,5 mm
átmérő: 26 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ravak |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 0,4 kg |
| Kivitel | Zuhanyfej |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Hosszúság | 215,5 mm |
| Vízoldali teljesítmény | 15 L/perc |
| Család | Chrome |
| Kézizuhany átmérő | 26 mm |





