Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1200×450 mm FR01002
CIKKSZÁM: DT-FR01002
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 1200×450 mm FR01002
A DUNATERM ZAFÍR DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 1200X450 mm nem csupán egy egyszerű radiátor, hanem otthonod elegáns ékköve is lehet!
Az acélból készült, 12 csöves kivitel nemcsak modern megjelenést biztosít, hanem hosszú élettartamot és megbízható működést is garantál.
A fűtőteljesítménye pillanatok alatt kellemes meleget varázsol bármely helyiségbe, miközben a fehér színű, letisztult dizájn minden enteriőrbe tökéletesen illeszkedik.
A 4 bar maximális üzemi nyomás és 12,3 kg-os súly a minőség zálogai, a 1200 mm magasság és 450 mm szélesség pedig ideális választássá teszik akár kisebb fürdőszobákba is.
Válaszd a Dunaterm márkát és tapasztald meg a csőradiátorok új generációját, ahol a funkcionalitás, a megbízhatóság és a stílus kéz a kézben jár, hogy otthonod mindig meleg és inspiráló legyen!
Dunaterm Zafír design törölközőszárító radiátor egyenes
- Szélesség 450 mm
- Magasság 1200 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 12,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 1200 mm |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 12,3 kg |
| Kivitel | Egyenes csőradiátor |
| Csövek száma | 12 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 280 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 532 W |
| Hírlevél | 20250601 |

