Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 900×600 mm UC02007
CIKKSZÁM: DT-UC02007
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 900×600 mm UC02007
Frissítsd fel otthonod stílusosan: a DUNATERM JÁDE csőradiátor a meleg design mestere!
A DUNATERM JÁDE DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 900X600 mm nem csupán egy radiátor – igazi ékszere lehet otthonodnak!
A DUNATERM JÁDE DESIGN CSŐRAD EGYENES FEHÉR 900X600 mm nem csupán egy radiátor – igazi ékszere lehet otthonodnak!
A 15 acélcsőből álló, modern és letisztult design minden enteriőrben megállja a helyét, miközben kiváló fűtőteljesítménnyel kényezteti a környezetet.
A 225 W-os teljesítmény 30°C-on és 422 W 50°C-on gondoskodik arról, hogy mindig kellemes meleg fogadjon.
Fehér színe elegáns, bármilyen falhoz tökéletesen illeszkedik, a 900 mm magasságú és 600 mm szélesség pedig ideálissá teszi kisebb és nagyobb helyiségekbe egyaránt.
A Dunaterm márka garancia a minőségre és a hosszú élettartamra, a 6 bar maximális üzemi nyomás pedig a biztonság záloga.
Engedd, hogy a DUNATERM JÁDE design radiátor új szintre emelje otthonod kényelmét és megjelenését – válaszd a stílusos meleget!
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes.
- szélesség 600 mm
- Magasság 900 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 7,28 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 600 mm |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 7,28 kg |
| Kivitel | Desing egyenes csőrediátor |
| Csövek száma | 15 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 225 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 422 W |
| Magasság | 900 mm |

