Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 900×500 mm UC02001
CIKKSZÁM: DT-UC02001
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes, fehér 900×500 mm UC02001
Dunaterm Jáde – Meleg stílus, ami otthonossá varázsol.
Fedezd fel a komfort és dizájn tökéletes egyensúlyát a Dunaterm Jáde Design egyenes csőradiátorral!
Fedezd fel a komfort és dizájn tökéletes egyensúlyát a Dunaterm Jáde Design egyenes csőradiátorral!
Az erős, acél anyagból készült, 15 csővel rendelkező radiátor nemcsak megbízható fűtési teljesítményt nyújt.
Letisztult megjelenésével feldobja bármelyik helyiséget.
A fehér szín és az egyenes csővezetés elegánsan simul bele otthonod stílusába, miközben a 900×500 mm-es méretnek és a mindössze 6,43 kg súlynak köszönhetően könnyedén felszerelhető. A Dunaterm márka garanciája a tartósság és megbízhatóság, a 6 bar maximális üzemi nyomás pedig biztosítja a hosszú távú működést.
Emeld új szintre a lakás melegét és harmóniáját ezzel a modern csőradiátorral, amely nemcsak fűt, hanem inspirál is nap mint nap!
Dunaterm Jáde design törölközőszárító radiátor egyenes.
- szélesség 500 mm
- Magasság 900 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 6,43 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Szélesség | 500 mm |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acél |
| Súly | 6,43 kg |
| Kivitel | Desing egyenes csőrediátor |
| Csövek száma | 15 |
| Fűtő teljesitmény 30 C° | 198 W |
| Fűtő teljesitmény 50 C° | 369 W |
| Magasság | 900 mm |

