TEKA SPA1 250 ultra slim zuhanyfej (790066600)
CIKKSZÁM: MOFTEKA790066600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
TEKA SPA1 250 ultra slim zuhanyfej (790066600)
- Esőztető zuhanyfej
- rozsdamentes acél
- méret: O250 mm
- vízkőmentes
- ultra vékony kivitel
- extra vízáramlás
- forgatható gömbcsukló
Felszerelés falra vagy mennyezetre Forma kerek Vastagság vékony (slim) Gyártó Strohm Teka Kézizuhany funkció egyfunkciós Kézizuhany szín króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Teka |
| Átmérő | 250 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,35 kg |
| Kivitel | Fejzuhany |
| Méret | 250 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Acél |
| Funkciók | 1 |

