Styron Falba szerelhető mosógépszifon krómozott előlappal (ST-510-K)
CIKKSZÁM: ST-510-K
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Styron Falba szerelhető mosógépszifon krómozott előlappal (ST-510-K)
Styron STY-510-K Mosógép szifon, falba építhető, krómozott előlappal.
Mosógépek vagy mosogatógépek kifolyó vízének történő elvezetésére.
Becsatlakozás mérete O1/2”
Elfolyás Mérete O50 MM
Szín. Ezüst, Fehér, Fekete
Anyagjellemző Gumi, krómozott műanyag, műanyag (P.P.)
Bűzzár golyós
Tartozékok krómozott előlappal
Szifon típusa mosógépszifon
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,134 kg |
|---|---|
| Gyártó | Styron |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,123 kg |
| Méret | 50 mm |
| Szín | Ezüst |
| Anyaga | Gumi, krómozott műanyag, műanyag |
| Felhasználási terület | Falba szerelhető mosógépszifon |

