Styron Fekete zuhanyfej bliszteres (ZF-15)
CIKKSZÁM: ST-ZF-15
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Styron Fekete zuhanyfej bliszteres (ZF-15)
Fekete nagyméretű zuhanyfej, bliszteres.
Fekete egyállású kézi zuhanyfej.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Styron |
| Átmérő | 105 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 0,12 kg |
| Kivitel | Zuhanyfej |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Műanyag |
| Funkciók | 1 |

