Padlófűtés cső PE-RT 20x2mm blueFLOOR kék EVOH burkolattal 300 fm/tekercs (1829198179)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Padlófűtés cső PE-RT 20x2mm blueFLOOR kék EVOH burkolattal 300 fm/tekercs (1829198179)
Csak 300 Fm tekercsben rendelhető!!
Kan-Therm Pe-rt PF cső: Az erő és megbízhatóság kékje, ami mindent átjár!
Engedd, hogy a Kan-Therm Pe-rt PF cső EVOH bevonattal 20×2 300m/tek a jövő fűtési megoldásait hozza el otthonodba! Ez a kiváló minőségű, 20 mm átmérőjű kék cső nemcsak masszív és könnyű (mindössze 0,2 kg), hanem innovatív EVOH belső diffúziógátló burkolattal is rendelkezik, amely megakadályozza a gázok áthatolását, így hosszú távon is megbízható teljesítményt nyújt. Bármilyen padló alatti vagy fűtési rendszerhez tökéletesen illeszkedik, hiszen akár 70 °C maximális hőmérsékleten és 6 bar üzemi nyomáson is kiválóan működik. A 300 méteres tekercs hosszúságával egyszerűvé teszi a telepítést nagyobb területeken is. Válaszd a Kan-Therm-et, ha fontos a tartósság, a biztonság és a modern technológia – hiszen a megbízható fűtés a jó közérzet záloga!
Ennek a csőnek a külső átmérője 20 mm, ami ideális megoldást jelent padló alatti vagy fűtési rendszerekhez.
A cső EVOH burkolattal is rendelkezik, amely megakadályozza az oxigén bejutását a fűtési vagy hűtőrendszerbe – így elkerülhető a belső korrózió.
Érdemes megemlíteni azt is, hogy a PE-RT Blue Floor cső egy ötrétegű termék – minden réteg saját funkcióját látja el, és kölcsönösen kiegészíti a többi szerkezeti elem működését. Ez nagyon jó hőszigetelést és alacsony hőmérsékletekkel szembeni ellenállást eredményez.
Ez a termék is könnyen szerelhető – ollóval vagy speciális szerszámmal vágható anélkül, hogy az anyag megrepedne vagy funkcionális tulajdonságai elvesznének.
Mindezek a tulajdonságok az 5 rétegű EVOH burkolattal ellátott PE-RT Blue Floor csövet kiváló választássá teszik azok számára, akik tartós és hatékony megoldást keresnek fűtött padlók vagy egyéb olyan fűtési vagy hűtési rendszerek beépítéséhez, amelyekhez jó minőségű, hő- vagy elektromosságot vezető anyagok szükségesek. .
A Padlófűtés cső blueFLOOR PE-RT polietilén cső fokozott hőállósággal, 5W szerkezettel, diffúziógátló burkolattal, alkalmazási osztály (ISO 10508 szerint) 4,6 bar.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kan-Therm |
| Átmérő | 20 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Hosszúság | 300 fm |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Szín | Kék |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Felhasználási terület | Padló alatti vagy fűtési |
| Burkolat | EVOH belső diffuzió gátló burkolat |









