Grundfos Magna3 25-40 180 Keringető szivattyú (97924244)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna3 25-40 180 Keringető szivattyú (97924244)
A GRUNDFOS MAGNA3 25-40 180 1X230 V, PN6-10 keringető szivattyúval új szintre emelheti otthona fűtésrendszerének hatékonyságát és megbízhatóságát! Rozsdamentes acél anyagának köszönhetően tartós és ellenálló, hosszú évekig biztosítja az Ön kényelmét. A 180 mm beépítési hosszúság és a 6/4″ csatlakozás lehetővé teszi a sokoldalú alkalmazást, míg a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás és 56 W teljesítményfelvétel energiatakarékos működést garantál. IP44-es elektromos védettsége révén biztonságosan használható különböző környezetekben, a maximális 6-10 bar üzemi nyomás pedig megbízható teljesítményt nyújt minden helyzetben. Válassza a Grundfos minőséget, és élvezze a meleg otthon nyújtotta örömöket, miközben időt és energiát takarít meg minden nap!
A Grundfos Magna3 egy olyan intelligens szivattyú mely használatos fűtési keringetőként, a légkondicionálás területén, hűtésnél, használati melegvíz rendszerekben, hőszivattyús rendszerekben, szolár rendszerekben. EEI értéke bőven túlteljesíti az EuP 2015 követelményeit.
A Magna3 nagyon jó hatékonysággal bír, a legkiemelkedőbbel a Grundfos szivattyúi közt. A Legjobb EEI értékkel rendelkezik, melynek köszönhetően akár 75%-kal kevesebb az energia költsége.
A szivattyú alkalmas -10 és +110 C fok közötti folyadék keringetésére, maximum +40 C fok környezeti hőmérséklet mellett. Így hűtésre és fűtésre egyaránt használható.
A Magna3 BMS épületfelügyeleti rendszerekhez is integrálható.
Feszültség 230 Volt
Teljesítmény 56 Watt
Emelőmagasság 2,97 l/perc
A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 3,4 m3/óra
Csatlakozások Menetes Szívó csatlakozás 6/4 Nyomó csatlakozás 6/4
Max folyadék hőmérséklet 110 °C
Beépítési hossz 180 mm
Tengely Oxidkerámia – Rozsdamentes acél
Járókerék Kompozit PES – Rozsdamentes acél
Védelem IP44
Műszaki adatok
| Tömeg | 5,27 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 5 kg |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Max. üzemi nyomás | 6-10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 56 W |


