Wicu Szigetelt klima rézcső 15,88×1 mm (7500760)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wicu Szigetelt klima rézcső 15,88×1 mm (7500760)
Hűtsd le a kihívásokat, vezess rézzel a jövőbe!
A 15,88×1 WICU szigetelt klíma rézcső nem csupán egy egyszerű cső, hanem a hatékony hűtéstechnika kulcsa otthonodban vagy vállalkozásodban. A Wieland által gyártott, kiváló minőségű rézcső 1 mm-es falvastagsággal és 15,88 mm-es átmérővel biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és a tökéletes hővezetést. A 25 fm-es tekercs szigetelt kivitele révén kiemelkedő védelmet nyújt a külső hatások és a kondenzáció ellen, így a rendszered mindig optimális teljesítményt nyújt. Könnyű súlya (mindössze 0,37 kg) és rugalmas kialakítása lehetővé teszi, hogy könnyedén telepíthesd a legkülönfélébb klíma- és hűtésrendszerekhez. Válaszd a minőséget és a megbízhatóságot – a WICU szigetelt klíma rézcsővel minden kihívást könnyedén áthidalsz, és a friss, kellemes levegő mindig garantált lesz!
A vegytiszta szigetelt klíma rézcső klímaberendezések szereléséhez alkalmazható. Speciálisan tisztított belső felülettel rendelkezik.
A rézcső védve van az agresszív anyagok, véletlen sérülések és kopás ellen. Csökkentett telepítési idő. Csökken a páralecsapódás a szabad csővezetékeken. A cső felületi hőmérséklete csökken, így csökken az égési sérülések és a túlmelegedés veszélye. A műanyag burkolat akár 95°C-os üzemi vízhőmérsékletnek is ellenáll. A burkolat -60°C-ig rugalmas marad. Csökken a zajszint a szabad csővezetékekben. Csökken a szabad csővezetékek festésének szükségessége. Alkalmas föld felett vagy alatt kültéri csővezetékként (pl. LP-hez). Alkalmas agresszív légkörű területekre történő beépítésre hideg és melegvíz rendszerekre, föld alatti csővezetékek, beleértve a szennyezett talajt is. Betonba szerelt csővezetékekre, párás környezetre.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,37 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wieland |
| Átmérő | 15,88 mm |
| Súly | 0,37 kg |
| Kivitel | Szigetelt klima rézcső |
| Hosszúság | 25 fm |
| Falvastagság | 1 mm |
| Anyaga | Réz |
| Felhasználási terület | Klima.hűtéstechnika |

