Grundfos Alpha Solár 25-145 180 Keringtető szivattyú (98989297)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Alpha Solár 25-145 180 Keringtető szivattyú (98989297)
Fedezze fel a GRUNDFOS ALPHA SOLAR 25-145 180 öntöttvas szolár szivattyú erejét, amely minden fűtési rendszer lelkét jelentheti! A 180 mm-es beépítési hosszúság, a 6/4″-os csatlakozás és az 60 W-os elektromos teljesítmény felvétel garantálja, hogy otthona melegének biztosításához csak a legmodernebb technológiát használja. Az X4D elektromos védettség biztonságot nyújt, míg a 14,5 méteres emelőmagasság és a mindössze 3 kg súly egyszerű kezelhetőséget biztosít. A Grundfos márka a megbízhatóság szinonimája, így a szolár szivattyú nemcsak hatékony és energiatakarékos, de hosszú távon is stabil megoldást kínál. Válassza a környezetbarát fűtés jövőjét inspirálóan és magabiztosan: a GRUNDFOS ALPHA SOLAR 25-145 180 minden nap a nap energiáját hozza otthonába!
Használható:
– Fűtés- Kereskedelmi épületek
– Fűtés
– Fűtés-Ipar
Az ALPHA SOLAR egy napkollektoros rendszerekhez tervezett
keringető szivattyú. Három állandó görbe üzemmódot tartalmaz, a
fordulatszáma pedig szabályozható egy napkollektorból érkező
kisfeszültségű PWM jel segítségével.
Tulajdonságok:
– Állandó fordulatszám.
– PWM A profil. A PWM jel egy olyan eljárás, ami digitális forrásból – analóg jelet…
- Nedvestengelyű
Használható:
- Fűtés
Az ALPHA SOLAR egy napkollektoros rendszerekhez tervezett keringető szivattyú. Három állandó görbe üzemmódot tartalmaz, a fordulatszáma pedig szabályozható egy napkollektorból érkező kisfeszültségű PWM jel segítségével.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 3 kg |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 60 W |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos védettség | X4D |
| Kivitel | Solár szivattyú |
| Emelő magasság | 14,5 m |


