Henco Press 32-20-32 T-idom (10P-322032)
CIKKSZÁM: HEN-10P-322032
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco Press 32-20-32 T-idom (10P-322032)
A présidomok a többrétegű csövekkel együtt biztosítják a teljesen korróziómentes rendszert.
Remekül ellenáll a nyomásnak és hőmérsékletnek.
Kiváló mechanikai szilárdság.
Rendkívül rugalmas: akár 10°-os elmozdulást is kibír.
Kiválóan alkalmas ivóvízhez és megfelel az élelmiszeripari előírásoknak.
Ellenálló a vegyszerekkel és a korrózióval szemben.
Bandázsolás nélkül beépíthető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3417 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 32-20-32 |
| Súly | 0,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített T idom |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Rendszerkód | Présrendszer |


