Mofém Eurosztár mosogató csaptelep bojler felső bekötésű (210010040)
CIKKSZÁM: MOF210010040
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Eurosztár mosogató csaptelep bojler felső bekötésű (210010040)
.Felső elhelyezésű, nyílt rendszerű bojlerhez
Két fogantyús kivitel
Forgatható kifolyó
Kinyúlás mértéke: 200 mm
Egyedi biztonsági sugárvezetővel
Sugárvezető mérete: M22x1
Fali csatlakozás: 1
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Kivitel | Bojler csaptelep |
| Szín | Króm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Kinyúlás | 200 mm |
| Kar típusa | Kétgombos |
| Kialakítás | Fali |


