Romantik Radiátor 900 mm fehér (701010008)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Romantik Radiátor 900 mm fehér (701010008)
Távfűtéses lakások, családi házak, iroda, üzlet… Külön előnyt jelent a roncsolás nélküli, tagonkénti bővíthetőség, átalakíthatóság. A porszórással készülő oldószermentes festés 180°C-on kerül beégetésre, ezért rendkívül tartós, könnyen tisztítható, esztétikus bevonatot alkot. A Romantik aluminium radiátor évtizedek óta az legelterjedtebb a magyar radiátor piacon. 10 év garancia
Tagonkénti hőleadás t=60°C-nál: 207 w/tag
Teljes magasság: 930 mm
Közcsavartávolság [Kcs](mm): 900 mm
Tömeg (kg/tag): 1,92 kg
Fűtőfelület (m2/tag): 0,79 m2
Tagonkénti vízáram (l/ó/tag): 15 l
Űrtartalom (l/tag): 0,21 l
Tagonkénti hőleadás(W/tag) t=50°C-nál: 164 w/tag
Tagonkénti hőleadás(W/tag) t=60°C-nál: 207 w/tag
„n” kitevő: 1,28
Névleges nyomás: 6 bar
Vizsgálati nyomás: 9 bar
Üzemi hőmérséklet: max. 110°C
Tagszélesség: 90+3 mm
Tagszám: 2. . 32 tag
Fűtővíz ivóvíz minőségű (PH7,0-8,5)
Csatlakozás 1/2″-os hálózathoz Rp 3/4″-1/2″ szűkítőcsavarral
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Gyártó | Romantik 2000 Kft |
| Csatlakozás | 1/2"-os hálózathoz 3/4"-1/2" szűkitőcsavar |
| Magasság | 930 mm |
| Súly | 1,92 kg/tag |
| Kivitel | Aluminium tagos radiátor |
| Tagok száma | 1 tag |
| Teljesítmény | 164-207 W/tag |

