SBP-100 Fűtési-Hűtési Puffer Tároló 100 L Szigetelt (SBP-100-206375)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
SBP-100 Fűtési-Hűtési Puffer Tároló 100 L Szigetelt (SBP-100-206375)
SBP-100: A hőenergia mestere, mely nem ismer kompromisszumot!
Fedezze fel a Stiebel Eltron SBP-100 fűtési és hűtési puffer tároló erejét, amely 100 literes kapacitásával és kiváló acél szerkezetével új szintre emeli otthona vagy vállalkozása energiahatékonyságát! Az SBP-100 nem csupán egy egyszerű tároló: a 1200 W-os elektromos teljesítmény, a 95°C maximális hőmérséklet és a 6 bar üzemi nyomás biztosítja, hogy minden körülmények között megbízhatóan működjön. Az innovatív szigetelés révén minimalizálja a hőveszteséget, így Ön mindig a lehető legtöbbet hozhatja ki berendezéséből, miközben energiát és pénzt takarít meg. A G1/2” és G5/4” csatlakozásoknak köszönhetően egyszerűen integrálható bármilyen rendszerbe, legyen szó fűtésről vagy hűtésről. Az SBP-100 puffer tárolóval a megbízhatóság, a tartósság és a hatékonyság kéz a kézben jár, inspirálva Önt arra, hogy még nagyobb komfortot és biztonságot teremtsen mindennapjaiban.
SBP 100 STG
Össztömeg 34 kg
Űrtartalom 100 L
Hőveszteség 54 W
Maximális üzemi nyomás 6 bar
Maximális / minimum hőmérséklet 95°C / 6°C
Energiaosztály C
Függőleges acéltartály
Beltéri tárolás
Páralecsapódásgátló poliuretán hab szigetelés
A tartályok nem használati melegvízhez valók.
Kizárólag zárt áramkörben használhatók.
Üzembe helyezéskor: • Egy hét üzem után húzza meg a merülőfűtő csatlakozásait. • Működtesse a biztonsági szelep(eke)t. Havi karbantartás: • Ellenőrizze a működést: – légtelenítő – a szelep – termosztát Éves karbantartás
Műszaki adatok
| Tömeg | 34 kg |
|---|---|
| Gyártó | Stiebel Eltron |
| Átmérő | 510 mm |
| Magasság | 877 mm |
| Elektromos teljesítmény | 1200 W |
| Súly | 34 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Tároló térfogata | 100 l |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Csatlakozás (tároló) | G5/4" |
| Csatlakozás (merülőhüvely) | G1/2" |
| Billenési magasság | 968 mm |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Beépítés | Függőleges |


